• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

2013-2014 навчальний рік

/Files/images/100_1313.JPGЦегельник Ірина (10-А) переможець творчого конкурсу « Повір у себе» /Files/images/DSC013 (1).JPGСлюсар Єгор (6-А) призер районного етапу олімпіади з математики (ІІІ місце) Керівник - Назаренко Ольга Миколаївна

/Files/images/DSC013 (5).JPGБурда Марина (6-А) призер районного етапу конкурсу знавців рідної мови ім.. П. Яцика (ІІІ місце) Керівник - Михайлова Олена Валеріївна

/Files/images/DSC013 (6).JPGКовальчук Дмитро (6-А) призер конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (ІІІ місце) Керівник - Михайлова Олена Валеріївна

/Files/images/DSC013 (7).JPGРепкіна Дарина (8-А) призер районного етапу олімпіади з хімії (ІІ місце)та МАН (ІІІмісце) Керівник - Полтавська Валентина Олександрівна

/Files/images/DSC013.JPGРепкіна Дарина (8-А) призер районного етапу олімпіади з української мови (ІІІ місце)та конкурсу знавців рідної мови ім.. П. Яцика (ІІ місце) Керівник - Котлярова Марина Володимирівна

/Files/images/IMG_1471.JPGУчні 11-а класу на районній спартакіаді з військового багатоборства посіли І місце - Стратієвський Є., ІІ місце - Коваль Д., Заволович О.

2012-2013 н.р.
Заборіна Валентина 6-А - 2 місце у районній олімпіаді з математики
Цукренко Артем 6-Б - 3 місце у районному конкурсі читців
Ілліч Андрій /Files/images/lHZNPy62ePw.jpgІлліч Андрій 7-А - 1,2 місця з змаганнях по кік -боксінгу по м.Києву

/Files/images/z_d383a320.jpgНедашківський Богдан 7-А призер змагань з плавання


Рєпкіна Дар`я 7-А - 2 місце з української мови, фізики, математики на районній олімпіаді

/Files/images/DSC04298.JPGГоврас Валентина 9-А - 3 місце у районному музичному конкурсі (бандура, вокальне мистецтво)

/Files/images/r1jAqXuJ5Fw.jpgБичик Ольга 9-А - 1,3,3 місця у всеукраїнських змаганнях з плавання

Голубов Олексій 9-А - 3 місце у міських змаганнях з плавання

Баранько Дар`я 9-А - 1 місце Всеукраїнський
Хореографічний фестиваль «Березнева зірка»


9. Цирулін Ілля 9-Б - 2 місце в змаганнях з айкідо в м Києві

10. Леонець Михайло 9-Б - 2 місце на чемпіонаті з айкідо по м.Києву

/Files/images/Изображение 023.jpg

11. Власюк Леонід 9-Б - 3 місце в районних змаганнях з плавання
12. Нестеренко Валентина 9-Б - 3 місце в районній олімпіаді з математики
13. Шевчук Георгій 10-а - 2 місце по м. Києву у змаганнях з самбо
14. Керімова Сєвда 10-А 2 місце у районній олімпіаді з французької мови, МАН з математики.
15. Фокіна Каріна 10-А - 1 місце у всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики(понад 100 медалей)

/Files/images/y_61fad7e1.jpg

16. Заголович Олександр 10-А - 1,2 місця в змаганнях з важкої атлетики в м. Києві

/Files/images/Изображение 005.jpg


17. Стратієвський Євген 10-А - 1 і 2 місце в змаганнях з важкої атлетики

/Files/images/oTJSiclC2OM.jpg

18. Крепкий Ігор 11-А - 2-х разовий чемпіон України по бальним танцям

/Files/images/8LC812gmy5k.jpg

19. Бондаренко Артем 11-А - 2 місце в Нікополі, міжнародний турнір з футболу, 3 місце в Євпаторії з турніру по футболу
20. Рура Дмитро 11-А - 2 місце в Нікополі, міжнародний турнір з футболу, 3 місце в Євпаторії з турніру по футболу, 1 місце по Україні з пляжного футболу, 1 місце з легкої атлетики


21. Заэць Дмитро 11-а - 2 місце по Киэву з самбо/Files/images/y_6e24e7be.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1515

Коментарi