Святий Миколай завітав до малюків

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. За традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.

Щорічно учні 4-х класів нагадують про це чудове свято малюкам, готуючи мінівиставу про життя і діяння Миколая. Завершується вона добрими побажаннями та подарунками від святого. Цього року над виставою працювали вчителі молодшої школи Сидоренко Ірина Вікторівна та Кошляк Інна Миколаївна.

На відзначення сдня святого Миколая учнями та їх родичами була організована виставка дитячих малюнків, новорічних композицій "Замість ялинки зимовий букет", вишивок та плетіння, зроблених руками турботливих бабусь.

/Files/images/TK0MXYGevc4.jpg

/Files/images/9Pn1HqagxUA.jpg/Files/images/X5ZS5MjkcYc.jpg/Files/images/ztgYtGAM4x8.jpg