Грибановський Максим (11-А) у складі районної команди з військового семиборства посів ІІІ місце по м. Києву

Команда учнів навчальних закладів району посіла третє місце у міській Спартакіаді з військового семиборства (фото)

З 20 по 22 квітня 2016 року на базі однієї з військових частин м. Києва відбулася міська Спартакіада з військового семиборства. У змаганнях взяла участь і команда юнаків - святошинців, учнів навчальних закладів району, підготовлена Степаном Гурським, методистом науково-методичного центру районного управління освіти, молоді та спорту разом зі своїми колегами, викладачами предмету «Захисту Вітчизни».

В ході запеклої боротьби вона посіла третє загальнокомандне місце серед команд шкіл міста Києва.

«Юнаки показали непогані результати у всіх видах змагань, - радів Степан Гурський. - Учні підготовлені, фізично витривалі, мають характер і волю до перемоги, будуть у майбутньому хорошими захисниками Вітчизни».

Це відзначила й Іванна Коваленко, в.о. начальника РУОМС, зазначивши, що патріотичне виховання сьогодні повинно бути на першому місці.

Вітаючи команду з перемогою, бажаємо їм нових звершень і мирного неба!