"Наше здоров"я в наших руках"

26 жовтня для учнів 3-4 класів проведено захід "Наше здоров"я в наших руках". Учні 6-а та 6-б класів розповіли малечі про здоров"я - одне з джерел радості, щасливого та повноцінного життя, навели приклади ставлення до здоров"я українського козацтва. Учні 6-а класу представили сценку "Великий Геймер або Мандрвка у віртуальний світ", яка показала, куди заводять учнів сучасні гаджети.

27 жовтня учні 7-а та 7-б провели для учнів 5-7 класів виховний захід "Паління або здоров"я - обирайте самі!" Виступ агітбригади "Люди! Врятуймо прекрасний цей світ від цинарок і нікотину!" розповів, що чекає на людство, в якому всі палять.

Також була представлена книга Ніни Маркелюк "Не вбивай мене, мамо!" Авторка закликає жителів планети Земля не бути байдужими до свого здоров"я, стати активними борцями за здоровий спосіб життя, без тютюну й цигарок.

/Files/photogallery/789/IMG_9918.JPG

/Files/photogallery/789/IMG_9911.JPG