Бібліотека

Особливу роль у становленні та розвитку школи відіграє бібліотека. Школа здійснює передплату фахових періодичних видань. Перед учнями та вчителями відкривається можливість користуватися довідковою навчальною літературою, вивчати інтерактивні методики, оформляти дослідницькі роботи, виконувати домашні завдання. Завідуючою бібліотекою ведеться картотека з предметів, новинок періодики. Учні мають доступ до навчальної та художньої літератури.

Робота бібліотеки спрямована на забезпечення читацьких потреб. Проводиться робота з пропаганди книги. Вивчаються читацькі інтереси учнів, проводиться індивідуальна робота з обдарованими дітьми. Першочерговим завданням бібліотеки є патріотичне, національне та громадянське виховання, пропаганда превентивного виховання, формування здорового способу життя. У бібліотеці організовуються книжкові виставки за різною тематикою, щорічно бібліотечний актив проводить тиждень книги. У школі діє акція «Подаруй книгу бібліотеці» та «Живи, книго!».

Забезпеченість підручниками, навчально-методичною, художньою та довідковою літературою складає 93 %. Робота бібліотеки перебуває під постійним контролем адміністрації, систематично заслуховується в нарадах при директорі та висвітлюється в наказах по школі. Регламентуюча й облікова документації бібліотеки ведуться відповідно до вимог, налагоджено роботу зі збереження та розширення книжкового фонду. Передплачується періодична преса. Бібліотечний фонд школи постійно поповнюється, однак ще не є достатнім.

Електронні версії підручників

Результати вибору підручників для 7 класу НУШ

Вибір підручників для 1,2 класів

Що читати влітку

Дозамовлення підручників для 10 класу

Повторне замовлення підручників дя 10 класу

Замовлення підручників для 6 класу

Замовлення підручників для 1 класу

Замовлення підручників для 9 класу на 2022-2023 навчальний рік

На канікули - з книжками!

Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів

Цікаво про книги та бібліотеки

Замовлення підручників для 3 і 7 класів

Звіт про роботу бібіліотеки за І семестр 2019/2020 н.р.

Замовлення підручників для 6 класу

Замовлення підручників для 11 класу

Найкращий читач 205 школи Шеремет Карина 5-Б...

Екскурсія до музею ім. Т.Г. Шевченка

Замовлення підручників для 2 класів

Замовлення підручників для 1 класів

Замовлення підручників для 5 класів

Замовлення підручників для 10 класу

Свято Барвінкової республіки

Конкурс "Кращий читач 2017 року"

"НАШЕ ЗДОРОВ'Я В НАШИХ РУКАХ"

"Здоров'я - головний життєвий скарб"

"Чарівна книга"

Вітаємо учасників ІІ (районного) етапу конкурсу читців поезії Василя Стуса

Конкурс читців поезій Шевченка в молодшій школі

ІІ (районний) етап конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

Урок позакласного читання, присвячений дню народження Лесі Українки «Хто вам сказав, що я слабка?»

Районний конкурс "Кращий читач"

Подорож до країни "Журналії"

Конкурс читців серед учнів 5-7 класів

Рекомендуємо прочитати батькам