Тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»

31 жовтня 2013 року в м. Київ на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка розпочався дводенний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи» для учасників дослідно-експериментальної роботи «Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі», що впроваджується науково-дослідною лабораторією експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту в співпраці з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». Сьогодні в експерименті бере участь 14 загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі і наша школа.

З метою обміну досвідом команди представників ЗНЗ, куди входять координатори ГАШ, голова Ради ГАШ або член Ради ГАШ, директор ЗНЗ, заступники директорів ЗНЗ та інші особи, які беруть безпосередню участь в реалізації проекту, презентували моделі трансформації звичайної школи у громадсько-активну.