Вітаємо зі святом всіх захисників Вітчизни!

На відзначення свята захисників Вітчизи 21.02.2013р. у школі за ініціативи представинків учнівського самоврядування (а саме, старшокласників з 10-а ) пройшов спортивний конкурс серед хлопчиків 5-7 класів. Перемогу у "Веселих стартах" здобула команда 5-а класу. Всі учасники отримали величезне задоволення і солодкі призи. Для 8-10 класів 22.02.2013 р. пройшов виховний захід "Маю честь". Конкурси, які підготували для хлопців, учні 9-б класу під керівництвом Назаренко О.М., дозволили визначити володарів почесних титулів "Золотий лицар школи" (Шатило Дмитро, 6-б), "Срібний лицар" (Школяренко Юрій, 10-а) та "Бронзовий лицар" (Друзьєв Олег, 10-а). Наприкінці конкурсу преред учнівською молоддю виступив ветеран Литвинчук Михайло Васильович.

/Files/images/R59ZrFXUDBQ.jpgСпортивні змагання серед юнаків 5-7 класів на честь Дня захисника Вітчизни

/Files/images/6u_XluK6sFc.jpgУчасники і переможці конкурсу разом з почесним гостем

/Files/images/qzEeXfCFas8.jpgКонкурс на кращу військову підготовку