Вдячність - ознака благородства душі

Вдячність - ознака благородства душі. Езоп

На День учителя ми запропонували учням за допомогою інтерактивних плакатів висловитися щодо того, яким діти бачать ідеального вчителя, та водночас подякувати улюбленому вчителю.
Слів подяки виявилось значно більше! Абстрактний ідеальний учитель програв реальному, недосконалому! )
Яке ж задоволення було спостерігати за тим, як діти буквально світилися від коротеньких слів подяки, залишених учителю на клаптику паперу, а сірий шкільний коридор іскрився енергією добра. Усміхнені діти-світлячки розбігалися по поверхах, несучи світло іншим!
Діти цінують насамперед людяність, доброту, здатність допомагати іншим та віддавати любов кожному (про це вони написали в інтерактивному плакаті про ідеального вчителя)
А один шестикласник на питання, який учитель є, на його думку, ідеальним, відповів: "Той, якому хочеться подарувати квіти.")
Зі святом усіх учасників освітнього процесу! З Днем учителя!